Produkt dnia
Kamera IP 1.3 MPX  PoE
Kamera IP 1.3 MPX PoE
189,45 zł 154,02 zł
szt.
Spawarka światłowodowa ILSINTECH SWIFT K11
Spawarka światłowodowa ILSINTECH SWIFT K11
17 220,00 zł 14 000,00 zł
szt.
Nowości
Kamera IP 1.3 MPX  PoE
Kamera IP 1.3 MPX PoE
189,45 zł 154,02 zł
szt.
ROUTER NETIS WF2780
ROUTER NETIS WF2780
176,47 zł 143,47 zł
szt.
ROUTER NETIS WF2411I
ROUTER NETIS WF2411I
51,55 zł 41,91 zł
szt.
ROUTER NETIS WF2411D
ROUTER NETIS WF2411D
50,06 zł 40,70 zł
szt.
SWITCH NETGEAR FS116PEU
SWITCH NETGEAR FS116PEU
991,03 zł 805,72 zł
szt.
SWITCH NETIS 8-PORT PE6108G 1000MB RACK
SWITCH NETIS 8-PORT PE6108G 1000MB RACK
620,53 zł 504,50 zł
szt.
SWITCH NETGEAR GS716T
SWITCH NETGEAR GS716T
709,43 zł 576,77 zł
szt.
SWITCH TG-NET P3008-8PoE-150W
SWITCH TG-NET P3008-8PoE-150W
634,54 zł 515,89 zł
szt.
SWITCH NETGEAR FS728TP
SWITCH NETGEAR FS728TP
1 357,86 zł 1 103,95 zł
szt.
SWITCH NETGEAR GS724T
SWITCH NETGEAR GS724T
1 357,86 zł 1 103,95 zł
szt.
SWITCH TP-LINK TL-SG105
SWITCH TP-LINK TL-SG105
106,33 zł 86,45 zł
szt.
Organizator kabli 1U metal czarny
Organizator kabli 1U metal czarny
17,19 zł 13,98 zł
szt.
Patch Panel 19" 24 porty BNC
Patch Panel 19" 24 porty BNC
115,24 zł 93,69 zł
szt.
Panel 19" 24 porty F
Panel 19" 24 porty F
47,06 zł 38,26 zł
szt.
Listwa zasilająca 1U 19'' 7 gniazd + C13 dwubiegunowa
Listwa zasilająca 1U 19'' 7 gniazd + C13 dwubiegunowa
57,61 zł 46,84 zł
szt.
Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 2.0m
Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 2.0m
18,28 zł 14,86 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl